تبلیغات
IT Code|ای تی كد - دانلود کتاب آموزش فارسی برنامه نویسی Prolog + دانلود نرم افزار Visual Prolog
درباره وبلاگ

منبع كد تقلب بازی های كامپیوتر و پلی استیشن و منبع كتاب ها و پروژه های دانشگاهی
آرشیو وبلاگ
نویسندگان
موضوعات
لینک دوستان
آمار وبلاگ
  • بازدیدهای امروز :
  • بازدیدهای دیروز :
  • كل بازدیدها :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • كل مطالب ارسال شده:
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
تبلیغات

از بهترین نمونه های یک زبان برنامه نویسی منطقی است. یک برنامه منطقی دارای یک سری ویژگیهای قانون و منطق است . PROLOG از محاسبه اولیه استفاده می کند. در حقیقت خود این نام از برنامه نویسی PRO در LOGIC می آید. یک مفسر برنامه را بر اساس یک منطق می نویسد.

 

توضیحات تکمیلی و دانلود در ادامه مطلب


ایده استفاده توصیفی محاسبه اولیه برای بیان خصوصیات حل مسئله یکی از محوریت های مشارکتPROLOG می باشد که برای علم کامپیوتر به طور کلی و به طور اخص برای زبان برنامه نویسی هوشمند مورد استفاده قرار می گیرند. نفع استفاده از محاسبه اولیه برای برنامه نویسی شامل یک ساختار ظریف و ساده و قابل معنی می شود. به دلیل همین خصوصیات است که PROLOG به عنوان یک محرک اصلی و مفید برای تحقیقاتی مثل موارد برنامه نویسی آزمایشی به عنوان یک کد، متغیر کردن برنامه و طراحی ویـــژگیهـای زبان سطح بالا، مطرح است. PROLOG و دیگر زبانهای منطقی یک سبک برنامه نویسی مشخصی را دنبال می کنند که در آنها برنامه ها به صورت دستورات پشت سرهم و متوالی برای ایجاد یک الگوریتم، نوشته می شوند. این نوع برنامه اصولاً به کامپیوتر می گوید که «چه چیزی درست است» و «چه چیزی باید صورت گیرد» و این به برنامه نویس اجازه می دهد که بر روی حل مسئله به صورت یک سری خصوصیات از یک محدوده تأکید کند تا اینکه بخواهد به جزئیات نوشتاری سطح پائین ساختارهای الگوریتمی برای بعد بپردازد.اولین برنامه PROLOG در مارسی فرانسه در اوایل 1970 به عنوان بخشی از زبان معمول یک پروژه نوشته شد. تئوری نهفته در پشت این زبان در کارهای کوالسکی،‌هیز و دیگران آورده شده است. عمده  توسعه PROLOG بین سالهای 1975 تا 1979 در بخش هوش مصنوعی دانشگاه ادینبورگ صورت گرفت. در آنجا یک گروه مسئولیت کاربرد اولین PROLOG را به عهده داشتند که آقای David H.D مسئول آن بود. این گروه اولین  PROLOG را ساخت که می توانست محاسبات کلی را انجام دهد. این محصول بر اساس سیستم DEC-10 ساخته شده بود و می توانست در مدهای توصیفی و مقایسه ای کارآیی داشته باشد.مزیت این زبان به وسیله پروژه هایی که برای ارزیابی و گسترش قدرت بیان برنامه های منطقی نوشته شده اند،‌ اثبات شده است.

دریافت فایل آموزش فارسی برنامه نویسی Prolog :
لینک دانلود

این هم لینک دانلود نرم افزار Visual Prolog
لینک دانلود

این هم لینک دانلود نرم افزار SW Prolog
لینک دانلود


طبقه بندی: كتاب های هوش مصنوعی، دانلود کتاب آموزشی، دانلود نرم افزار آموزشی،
برچسب ها:دانلود کتاب آموزش فارسی برنامه نویسی Prolog، دانلود کتاب آموزش فارسی برنامه نویسی 7.0Prolog، دانلود کتاب آموزش فارسی برنامه نویسی 7.0 Prolog، دانلود کتاب آموزش فارسی برنامه نویسی 7.1 Prolog، دانلود کتاب آموزش فارسی برنامه نویسی 7.12 Prolog، دانلود کتاب آموزش فارسی برنامه نویسی 7.2 Prolog، دانلود کتاب آموزش فارسی برنامه نویسی 7.3 Prolog، دانلود کتاب 7.0 Prolog، دانلود کتاب 7.1 Prolog، دانلود کتاب 7.2 Prolog، دانلود کتاب 7.3 Prolog، دانلود کتاب Prolog، کتاب 7.0 Prolog، دانلود نرم افزار Visual Prolog، دانلود نرم افزار Visual Prolog 7.0، دانلود نرم افزار Visual Prolog 7.1، دانلود نرم افزار Visual Prolog 7.3، دانلود نرم افزار Visual Prolog 7.2، دانلود Visual Prolog، نرم افزار Visual Prolog، Visual Prolog، دانلود نرم افزار SW Prolog، نرم افزار SW Prolog، دانلود SW Prolog، SW Prolog،
ارسال توسط آرمان زارعی | تاریخ : پنجشنبه 10 شهریور 1390 | نظرات ()
عناوین آخرین مطالب ارسالی
صفحات دیگر